Bambusové doplnky do kúpeľne

Bambus je pevný a odolný materiál, ktorý je zároveň extrémne ľahký. Bambus je aj prirodzene vodeodolný, preto je taktiež ideálnym materiálom do kúpeľne. V našom sortimente nájdete rozmanité možnosti pre vybavenie vašej kúpeľne nábytkom a doplnkami z bambusu.

Prečo sa bambus hodí do kúpeľne

bambusová polička do sprchyBambus je jednou z najrýchlejšie rastúcich rastlín na svete. Jeho vlákno je dvakrát až trikrát pevnejšie ako drevo. Bambusový nábytok dodá vašej kúpeľni prirodzene jas a navodí dojem atmosféry kúpeľov. Vďaka svojej pevnosti je bambus dokonalým materiálom pre nábytok aj doplnky. Kúpele a sauny sú vždy spojené s bambusovým vybavením, pretože im dodáva hrejivý a uvoľňujúci pocit. Presne takú náladu očakávate od svojej kúpeľne.

Jeho prirodzené vlastnosti, medzi ktoré patrí odolnosť, stálosť, vodeodolnosť, pomáhajú predchádzať jeho deformácii. Kúpeľňové doplnky z bambusu si držia svoju trvanlivosť v priebehu rokov. Bambus má aj prirodzené antibakteriálne vlastnosti. Tie bránia rastu plesní a baktérií. Bambus do kúpeľne patrí, poradíme vám, ako ho využiť.

Police, regály a rebríky na uloženie vecí

bambusový regál do kúpeľneBambusový rebrík sa hodí na odkladanie a sušenie uterákov. Jednoducho ho oprite o stenu, nie je potrebné žiadne vŕtanie. Často bývajú skladacie, je možné ich zložiť napríklad do tvaru trojuholníka. Nemusíte sa báť, že by vlhkosť akokoľvek poškodila jeho povrch.

Bambusový regál do kúpeľne poskytne dosť odkladacieho miesta na všetko potrebné. Môžete doň zaobstarať látkové boxy alebo ho ozdobiť dekoráciami. Pokiaľ máte v kúpeľni vaňu aj toaletu, elegantne ním môžete WC opticky oddeliť. Kôš na bielizeň z bambusu je ľahký, a preto ideálny na prenášanie - napríklad zo spálne do kúpeľne, kde máte práčku.

Drobné doplnky do kúpeľne

bambusový kôš na bielizeňOsviežte vašu kúpeľňu bambusovými doplnkami. Jeho jemný dekor sa ľahko kombinuje so zvyškom interiéru a prírodný materiál kúpeľňu zútulní. Zaobstarajte si bambusovú podložku do kúpeľne, dávkovač mydla z bambusu alebo bambusovú WC kefu. Príjemné chvíľky vo vani doplní bambusová kúpeľňová polička do vane, na ktorú odložíte kozmetiku aj napríklad poháre vína pri kúpeli vo dvojici.

Bambus je príjemný prírodný materiál, ktorý elegantne ozvláštni design vašej kúpeľne. Ide o udržateľný materiál, ktorý rastie násobne rýchlejšie ako drevo. Hravo odolá každodennému používaniu a zostane dlho stály. Skvele sa kombinuje so zeleňou a kvetmi v kúpeľni. Bambusové vybavenie kúpeľne je zo všetkých strán skvelou voľbou.


Ďalšie zaujímavé články

Správne zvolené doplnky doladí vašu kúpeľňu k dokonalosti
30. 4. 2020

Správne zvolené doplnky doladí vašu kúpeľňu k dokonalosti

Hľadáte vhodné doplnky do kúpeľne, ktoré budú farebne ladiť s jej interiérom a zároveň budú praktické a príjemné? V našom sortimente nájdete všetky komponenty,...

Čítať viac

Kúpeľňové doplnky pre jednoduchší život
27. 7. 2022

Kúpeľňové doplnky pre jednoduchší život

Rovnako ako každá iná miestnosť v byte, aj kúpeľňa si zaslúži doladiť k dokonalosti múdro zvolenými doplnkami. Takými, na ktoré nebude sadať prach, ale budú...

Čítať viac

Vhodná podlaha do kúpeľne
8. 11. 2022

Vhodná podlaha do kúpeľne

Rekonštruujete kúpeľňu a domnievate sa, že keramická dlažba je jasnou voľbou? Pekná a praktická kúpeľňa už nemusí byť v duchu klasickej keramickej dlažby...

Čítať viac

Overené zákazníkmi
Overené zákazníkmi
97 %
zákazníkov nás odporúča
Viac recenzií

„Ústretová komunikácia, odborné poradenstvo.“

16. 4. 2024

„Rýchle dodanie a komunikativnosť“

26. 3. 2024

„Odporučam vsetkym Radosť nakupovať“

13. 3. 2024

„veľmi rýchle dodanie, výrobky presne podľa popisu a kvalitné“

10. 3. 2024