Kúpeľňové doplnky pre jednoduchší život

Rovnako ako každá iná miestnosť v byte, aj kúpeľňa si zaslúži doladiť k dokonalosti múdro zvolenými doplnkami. Takými, na ktoré nebude sadať prach, ale budú skutočnými pomocníkmi pri vašej každodennej hygiene. Zamerali sme sa na tie, ktoré patria medzi najobľúbenejšie.

držiak na toaletný papierZlaďte ich s dizajnom kúpeľne

Základným parametrom, podľa ktorého doplnky do kúpeľne vyberať, je samozrejme interiér kúpeľne. Máte umývadlovú batériu aj tú sprchovú s chrómovým vzhľadom? Podobný prvok môže byť aj na držiaku zubných kefiek, dávkovači mydla a držiaku uterákov. Vojvodí vašej kúpeľni biela a modrá? Vyberajte v rovnakej farbe aj uteráky a protišmykovú predložku do kúpeľne.

Využite priestor múdro

Riešite vybavenie malej kúpeľne? Dodatočné úložné miesta vyriešia držiak na mydlo, organizéry a košíky. Kúpeľňové poličky majú veľa variantov, môžu byť rohové s inštaláciou priamo do sprchovacieho kúta, alebo s prísavkami, ktoré môžete nainštalovať na obklady sprchovacieho kúta, či pokojne na sprchové dvere. V našej ponuke nájdete krásne prútené koše na bielizeň, za ktoré sa v kúpeľni nebudete hanbiť ani pred hosťami. Chcete ich radšej schovať? Odporúčame kúpeľňové skrinky so vstavaným košom na bielizeň.

Dôležití pomocníci v bezbariérovej kúpeľni

Kúpeľňa pre hendikepovaného musí byť bezpečná a zároveň vybavená vhodnými doplnkami. Takými, ktoré uľahčia jeho osobnú hygienu. V našom sortimente nájdete praktické sedadlo do sprchovacieho kúta, kúpeľňové protišmykové stoličky aj stoličky s operadlom. Nutnosťou sú podporné držadlá do kúpeľne, ktoré máme s možnosťou inštalácie do sprchovacieho kúta, vane aj na montáž k toalete. A to vo variantoch sklopných či pevnostných. Praktické sú aj protišmykové podložky do vane a sprchovacieho kúta.

box na kapesníčkyDoplnky na WC

Pre oddelenú toaletu využijete zo sortimentu doplnkov držiak na toaletný papier a WC kefy. Pre toaletu si môžete vybrať WC sedadlo, ktoré bude presne ladiť s dekórom celej kúpeľne. Okrem klasického bieleho vyhotovenia máme aj tie z dyhovaného dreva, alebo s veselými obrázkovými motívmi pre deti. Uvažujete o bidete, ale ten samostatne stojaci sa vám do kúpeľne nezmestí? Zamerajte sa na bidetové sedadlá, ktoré môžete inštalovať na váš súčasný klozet.

Vybavenie pre hotelové kúpeľne

Hľadáte vhodné kúpeľňové doplnky pre izby vášho hotela alebo penziónu? Vyberajte z produktov nášho hotelového programu. Máme elektrické sušiče rúk aj zásobníky na papierové uteráky. V dnešnej dobe, ktorá smeruje k stále väčšej udržateľnosti, dáva určite zmysel distribuovať šampóny a sprchové gély prostredníctvom dávkovačov mydla, nahradíte tak nepraktické jednorazové balenia, ktoré zaťažujú planétu. Pre rozlíšenie toaliet v rámci reštaurácií alebo hotelových lobby odporúčame označiť dvere WC piktogramami.


Ďalšie zaujímavé články

Správne zvolené doplnky doladí vašu kúpeľňu k dokonalosti
30. 4. 2020

Správne zvolené doplnky doladí vašu kúpeľňu k dokonalosti

Hľadáte vhodné doplnky do kúpeľne, ktoré budú farebne ladiť s jej interiérom a zároveň budú praktické a príjemné? V našom sortimente nájdete všetky komponenty,...

Čítať viac

Ako vybrať sprchové dvere?
17. 11. 2017

Ako vybrať sprchové dvere?

Hoci majú sprchové dvere do niky (vymurované miesto) jednoduchý vzhľad, patria k dominante kúpeľne. Preto by sme ich výberu mali venovať pozornosť už na...

Čítať viac

Ako vybrať umývadlo?
29. 7. 2018

Ako vybrať umývadlo?

Výber umyvadla určuje atmosféru kúpeľne – existujú umývadlá v tradičnom tvare, retro, rustikálne, moderné či ďalšie dizajnové kúsky. Umývadlá sa však nelíšia...

Čítať viac

Overené zákazníkmi
Overené zákazníkmi
95 %
zákazníkov nás odporúča
Viac recenzií

„Seriozne jednanie.Spoľahlivý.“

20. 12. 2022

„Tovar bol expedovany velmi rychlo. Az prekvapivo rychlo. Ocakavam, ze tovar, ktory je skladom, ma...“

23. 11. 2022

„Nakupovala som už druhýkrát, nakoľko som veľmi spokojná s tovarom. Obchod odporúčam.“

21. 9. 2022

„Rýchly obchod, vzorne zabalené, podrobné informácie v maili.“

27. 7. 2022