Správne zvolené doplnky doladí vašu kúpeľňu k dokonalosti

Hľadáte vhodné doplnky do kúpeľne, ktoré budú farebne ladiť s jej interiérom a zároveň budú praktické a príjemné? V našom sortimente nájdete všetky komponenty, ktoré vaša kúpeľňa potrebuje. Naviac je možné vyberať aj v dizajnovo zjednotených sériách. Riešenie ponúkame aj pre profesionálne prevádzky - hotely a reštaurácie.

V sortimente našich kúpeľňových doplnkov nájdete široký výber pomocníkov, ktorí spríjemnia váš pobyt v kúpeľni a prispejú tak k vytúženému relaxu. Navyše možno vždy zvoliť ten správny dizajn a štýl, ktorý bude skvele zladený s ďalším nábytkom vašej kúpeľne.

Mydlo je na prvom mieste

MydelničkaMusí preto byť jednoducho dostupné. Pokiaľ chcete nechať líniu svojho umývadlá čistú, vyberte dávkovače na mydlo s možnosťou inštalácie nad umývadlo. Môžete ho ale jednoducho umiestniť aj priamo na umývadlo. Vyberať môžete z rôznych objemov a farebných prevedení. Nechýbajú ani kúsky s nádychom retro štýlu alebo v elegantnom nerezovom dizajne. Pre tuhé mydlá máme v sortimente praktické mydlovničky. Od rovnakého výrobcu potom môžete vždy zakúpiť aj držiaky na kefky či poháre, aby ste všetky doplnky udržali v jednotnom štýle.

Vybavenie pre osoby so zníženou pohyblivosťou

Tieto doplnky do kúpeľne ocenia predovšetkým tí členovia vašej rodiny, ktorí majú ťažkosti s pohybom. A to predovšetkým staršie osoby, ktoré tak pri pobyte v kúpeľni získajú väčší pocit istoty a bezpečia. Ponúkame madlá odnímateľné aj pevnostné, spoľahlivé stoličky aj sedátka do sprchových kútov s protišmykovou úpravou a jednoduchou montážou. Prípadnému pošmyknutiu zabránia tiež protišmykové podložky. Myslíme aj na tých najmenších, pre tie sú veľmi užitočné detské protišmykové stúpadlá.

Tichý pomocník pre vaše uteráky

držiak na uterákVyberať u nás môžete aj z rozmanitých variant prevedenia držiakov a stojanov na uteráky. Od jednoduchých háčikov, ktoré bez problému nalepíte počas sekundy na kachličky, až po praktické chrómované stojany pre odloženie hneď niekoľkých uterákov. Myslite tiež na samotný výber kvalitných uterákov a osušiek, ktoré tvoria dôležitú súčasť každej kúpeľne. Kritérií na ich výber je hneď niekoľko. Okrem dizajnu, ktorý by mal ladiť s vašou kúpeľňou, by mali ideálne vydržať stovky pracích cyklov, byť príjemné na dotyk, ale takisto berte do úvahy, či vám nemôžu zároveň poslúžiť napríklad pri vašich športových aktivitách či na dovolenke.

Poriadok udržíte hravo

Prejdite si rôzne možnosti našich riešení pre koše na bielizeň. Zvoľte ten integrovaný v kúpeľňovej skrinke a ani o ňom nebudete vedieť. V kúpeľniach býva často problém s priestorom. Každý voľný kúsok miesta jednoducho využijete pre uloženie potrebných vecí, a to vďaka variabilným druhom poličiek, vrátane tých s ľahkým uchytením do sprchovacích kútov. Kúpte do nich organizéry, ktoré jednoducho rozdeľte medzi všetkých členov domácnosti, a zaistite tak, aby v nich poriadok vládol čo najdlhšie. Ľahko sa do nich totiž schovajú všetky pomôcky pre každodennú hygienu a vy už sa nebudete trápiť tým, že je na umývadle jeden veľký a nekontrolovaný chaos.

Tip pre vás: Spestrite interiér svojej kúpeľne izbovými rastlinami. Vhodné sú všetky rastliny, ktoré majú radi vlhko a veľa tepla. Ak v kúpeľni chýba dostatok svetla, môžete zvoliť aj umelé rastliny, ktoré budú o tých živých na nerozoznanie.

Máme riešenie aj pre náročné potreby hotelov

Hľadáte vhodné kúpeľňové doplnky pre váš penzión, hotel alebo reštauráciu? Zamerajte sa na produkty ponúkané v rámci hotelových programov. Nájdete medzi nimi výkonné sušiče rúk, držiaky fénu aj zásobníky na papierové uteráky či toaletný papier za výhodné ceny. Neoddeliteľnou súčasťou vybavenia kúpeľní či wellness predstavuje tiež hotelový textil, ktorý obstojí aj v plnej prevádzke pri častej frekvencii praní. Náročnejších klientov vášho hotela môžete vo vybavení kúpeľne potešiť pohodlnými županmi s vaším monogramom.


Eva Auerová

Eva Auerová, autorka článku

Eva je neodmyslitelnou součástí společnosti Hezká koupelna už od roku 2017. Svoji kariéru zde začala v administrativě a komunikaci s koncovými zákazníky. Dnes vede oddělení péče o zákazníky, kde se věnuje zajištění hladkého průběhu reklamací a maximální spokojenosti klientů při konzultacích zařízení koupelny. Svou odbornost a cenné zkušenosti ochotně předává novým kolegům. Klade důraz na efektivní komunikaci a pečlivou informovanost zákazníků. Ráda sleduje nové trendy v oblasti koupelnového vybavení. Podle jejích slov by koupelna měla být nejen funkční, ale i oázou klidu a relaxace.


Ďalšie zaujímavé články

Inšpirácia na vybavenie malej kúpeľne
26. 7. 2022

Inšpirácia na vybavenie malej kúpeľne

Čaká vás zariaďovanie novej kúpeľne, ktorá má miesta tak akurát? Asi si lámete hlavu s tým, ako v malej kúpeľni usporiadať všetko tak, aby ste sa v nej...

Čítať viac

Kúpeľňové doplnky pre jednoduchší život
27. 7. 2022

Kúpeľňové doplnky pre jednoduchší život

Rovnako ako každá iná miestnosť v byte, aj kúpeľňa si zaslúži doladiť k dokonalosti múdro zvolenými doplnkami. Takými, na ktoré nebude sadať prach, ale budú...

Čítať viac

Bambusové doplnky do kúpeľne
29. 11. 2023

Bambusové doplnky do kúpeľne

Bambus je pevný a odolný materiál, ktorý je zároveň extrémne ľahký. Bambus je aj prirodzene vodeodolný, preto je taktiež ideálnym materiálom do kúpeľne. V...

Čítať viac

Overené zákazníkmi
Overené zákazníkmi
100 %
zákazníkov nás odporúča
Viac recenzií

„S nákupom som bola veľmi spokojná, dakujem.“

16. 7. 2024

„tovar vraciam neporušený, nevyhovuje rozmermi na umiestnenie v našej kúpelni“

12. 7. 2024

„Rýchle dodanie, batéria vyzerá super“

9. 6. 2024

„Spoľahlivé a rýchle doručenie. S objednávkou som veľmi spokojna“

31. 5. 2024