Správne zvolené doplnky doladí vašu kúpeľňu k dokonalosti

Hľadáte vhodné doplnky do kúpeľne, ktoré budú farebne ladiť s jej interiérom a zároveň budú praktické a príjemné? V našom sortimente nájdete všetky komponenty, ktoré vaša kúpeľňa potrebuje. Naviac je možné vyberať aj v dizajnovo zjednotených sériách. Riešenie ponúkame aj pre profesionálne prevádzky - hotely a reštaurácie.

V sortimente našich kúpeľňových doplnkov nájdete široký výber pomocníkov, ktorí spríjemnia váš pobyt v kúpeľni a prispejú tak k vytúženému relaxu. Navyše možno vždy zvoliť ten správny dizajn a štýl, ktorý bude skvele zladený s ďalším nábytkom vašej kúpeľne.

Mydlo je na prvom mieste

Správne zvolené doplnky doladí vašu kúpeľňu k dokonalosti - 5434758Musí preto byť jednoducho dostupné. Pokiaľ chcete nechať líniu svojho umývadlá čistú, vyberte dávkovače na mydlo s možnosťou inštalácie nad umývadlo. Môžete ho ale jednoducho umiestniť aj priamo na umývadlo. Vyberať môžete z rôznych objemov a farebných prevedení. Nechýbajú ani kúsky s nádychom retro štýlu alebo v elegantnom nerezovom dizajne. Pre tuhé mydlá máme v sortimente praktické mydlovničky. Od rovnakého výrobcu potom môžete vždy zakúpiť aj držiaky na kefky či poháre, aby ste všetky doplnky udržali v jednotnom štýle.

Vybavenie pre osoby so zníženou pohyblivosťou

Tieto doplnky do kúpeľne ocenia predovšetkým tí členovia vašej rodiny, ktorí majú ťažkosti s pohybom. A to predovšetkým staršie osoby, ktoré tak pri pobyte v kúpeľni získajú väčší pocit istoty a bezpečia. Ponúkame madlá odnímateľné aj pevnostné, spoľahlivé stoličky aj sedátka do sprchových kútov s protišmykovou úpravou a jednoduchou montážou. Prípadnému pošmyknutiu zabránia tiež protišmykové podložky. Myslíme aj na tých najmenších, pre tie sú veľmi užitočné detské protišmykové stúpadlá.

Tichý pomocník pre vaše uteráky

Správne zvolené doplnky doladí vašu kúpeľňu k dokonalosti - 5457821Vyberať u nás môžete aj z rozmanitých variant prevedenia držiakov a stojanov na uteráky. Od jednoduchých háčikov, ktoré bez problému nalepíte počas sekundy na kachličky, až po praktické chrómované stojany pre odloženie hneď niekoľkých uterákov. Myslite tiež na samotný výber kvalitných uterákov a osušiek, ktoré tvoria dôležitú súčasť každej kúpeľne. Kritérií na ich výber je hneď niekoľko. Okrem dizajnu, ktorý by mal ladiť s vašou kúpeľňou, by mali ideálne vydržať stovky pracích cyklov, byť príjemné na dotyk, ale takisto berte do úvahy, či vám nemôžu zároveň poslúžiť napríklad pri vašich športových aktivitách či na dovolenke.

Poriadok udržíte hravo

Prejdite si rôzne možnosti našich riešení pre koše na bielizeň. Zvoľte ten integrovaný v kúpeľňovej skrinke a ani o ňom nebudete vedieť. V kúpeľniach býva často problém s priestorom. Každý voľný kúsok miesta jednoducho využijete pre uloženie potrebných vecí, a to vďaka variabilným druhom poličiek, vrátane tých s ľahkým uchytením do sprchovacích kútov. Kúpte do nich organizéry, ktoré jednoducho rozdeľte medzi všetkých členov domácnosti, a zaistite tak, aby v nich poriadok vládol čo najdlhšie. Ľahko sa do nich totiž schovajú všetky pomôcky pre každodennú hygienu a vy už sa nebudete trápiť tým, že je na umývadle jeden veľký a nekontrolovaný chaos.

Máme riešenie aj pre náročné potreby hotelov

Hľadáte vhodné kúpeľňové doplnky pre váš penzión, hotel alebo reštauráciu? Zamerajte sa na produkty ponúkané v rámci hotelových programov. Nájdete medzi nimi výkonné sušiče rúk, držiaky fénu aj zásobníky na papierové uteráky či toaletný papier za výhodné ceny. Neoddeliteľnou súčasťou vybavenia kúpeľní či wellness predstavuje tiež hotelový textil, ktorý obstojí aj v plnej prevádzke pri častej frekvencii praní. Náročnejších klientov vášho hotela môžete vo vybavení kúpeľne potešiť pohodlnými županmi s vaším monogramom.


Ďalšie zaujímavé články

Akcia na sprchové dvere PURE
25. 6. 2018

Akcia na sprchové dvere PURE

Sprchové dvere PURE sú vhodné do každej kúpeľne! Výber sprchových dverí zo skla Sklenené dvere sa v dnešnej dobe stávajú stále...

Čítať viac

Ako vybrať infrasaunu? Kľúčom je zvoliť správny typ infražiariča!
29. 7. 2018

Ako vybrať infrasaunu? Kľúčom je zvoliť správny typ infražiariča!

O benefitoch infračerveného žiarenia dnes už nie je pochýb. Má pozitívny vplyv na zdravie i psychickú pohodu. Ak ste sa aj vy rozhodli prispieť k budovaniu...

Čítať viac

Ako vybrať vaňu? Bez kompromisov – ponuka je bohatá
28. 7. 2018

Ako vybrať vaňu? Bez kompromisov – ponuka je bohatá

Výber vane je jedným z kľúčových rozhodnutí pri plánovaní realizácie kúpeľne, preto je potrebné si odpovedať na základné otázky. Ako veľký priestor máme...

Čítať viac

Overené zákazníkmi
Overené zákazníkmi
93 %
zákazníkov nás odporúča
Viac recenzií

„Vysoká profesionalita a veľká spokojnosť zákazníka. Pre mňa TOP obchod č.1 Milan.“

24. 4. 2021

„som veľmi spokojný,ďakujem“

30. 3. 2021

„Tovar bol doručený nepoškodený a veľmi rýchlo.“

29. 3. 2021

„Rýchla doprava, kvalitný výrobok. Ďakujem “

18. 3. 2021
Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
OK   Ďalšie informácie