Praktické dvojumývadlo pre pokojné rána bez zhonu

Poznáme hneď niekoľko spôsobov, ktorými si každodenný čas v kúpeľni spríjemniť. Jedným z nich sú dvojumývadlá. Vyrieši efektívne večný problém obsadených kúpeľní a boja o umývadlo počas ranného zhonu. Najviac si ho užijú viacčlenné domácnosti. Ukážeme vám, že existuje hneď niekoľko dobrých dôvodov, prečo by u vás doma malo mať svoje miesto.

dvojumyvadloKaždý chce mať svoj priestor

S pojmom hlavná kúpeľňa sa stretnete primárne v rodinných domoch. V takej stavbe môže byť hneď niekoľko kúpeľní. Okrem tej hlavnej aj tá pre hostí a ďalšia, ktorá je vyhradená pre odrastené deti, čo si potrpia na súkromie. Hlavná kúpeľňa slúži paru, obvykle rodičom.

Chceme v nej mať na umývadle hneď niekoľko osobných vecí: zubnú kefku, ústnu vodu, kalíšok na šošovky, potreby na holenie a podobne. Tie nemusia zapadať do predstáv partnera, ktorý chce mať vo svojej časti iné veci, alebo tam chce mať napríklad len nejakú drobnú dekoráciu bez vystavených kozmetických produktov. Aby ste sa vyhli nekonečným dohadom, čo na okraj umývadla patrí a čo nie, dohodnite sa na obstaraní dvojitého umývadla. Jeden z vás nech má svoje upratané umývadlo a druhý trochu neporiadku. Dvojumývadlo v kúpeľni vám vyrieši množstvo drobných nezhôd.

dvojumyvadlo se zrcadlemČistite si zuby spolu

Preletíte s partnerom ráno kúpeľňou a stihnete na seba porozprávať až pri odchode do práce? Spoločné čistenie zubov môže byť vítaný ranný rituál, ktorý vám prinesie niekoľko spoločných minút navyše. A to bez toho, aby ste zdieľali len jeden prúd vody alebo do seba narážali lakte. Možnosť zdieľať rannú a večernú rutinu nie je v dnešnej uponáhľanej dobe maličkosť. Uvidíte, že sa vám to zapáči.

Dvojumývadlo v kúpeľni pre deti

Naučiť deti pravidelné hygienické návyky, ktoré neodbúdu za pár sekúnd, to je neľahká úloha. Ušetrite sa starostí a neskorých príchodov do školy alebo práce tým, že počas stráženia ratolesti budete mať možnosť súčasne zvládnuť starostlivosť o vás samotných. To isté platí vtedy, ak si váš teenager ráno pol hodiny čistí rovnátka, alebo dcéra pripravuje make-up do školy. Vy medzitým nešťastne popíjate rannú kávu a pozeráte pravidelne na hodiny. Urobte tomu koniec!

Poriadok nastane aj v detskej kúpeľni

skříňka s dvojumyvadlemV detskej kúpeľni je to rovnaké, ako v izbičke, rodičia stoja nemalé úsilie, aby v nej udržali poriadok. Aj v tomto prípade oceníte dvojumývadlo, ktoré poskytne väčší odkladací priestor. Jeho rozmery sú väčšie, preto aj skrinka pod dvojumývadlo poskytuje viac úložného priestoru do kúpeľne.

V našom sortimente nájdete keramické dvojumývadlá aj umývadlá z liateho mramoru. Veľmi praktické sú aj kúpeľňové sety, ktorý je tvorený dvojumývadlom, skrinkou aj zrkadlom s LED osvetlením. Alternatívou k dvojumývadlu môže byť, čo sa týka úložného priestoru kraja, umývadlo s odkladacou plochou.


Ďalšie zaujímavé články

Upchatý záchod vyriešite aj bez inštalatéra
28. 7. 2022

Upchatý záchod vyriešite aj bez inštalatéra

Upchal sa vám doma záchod? Toto nepríjemné nadelenie zvládnete vyriešiť aj bez inštalatéra. Na internete existuje veľa trikov, ktoré radia, ako opraviť upchatý...

Čítať viac

Ako vybrať zrkadlo do kúpeľne
13. 10. 2023

Ako vybrať zrkadlo do kúpeľne

Zrkadlá hrajú dôležitú úlohu pri vnímaní nás samotných. Dobre umiestnené zrkadlo môže pracovať s prirodzeným osvetlením miestnosti a so svietidlami, dokáže...

Čítať viac

Ako riešiť povrchy stien v kúpeľni? Kachličky nie sú jediná varianta
5. 8. 2019

Ako riešiť povrchy stien v kúpeľni? Kachličky nie sú jediná varianta

V slovenských kúpeľniach sú obľúbenou voľbou klasické kachličky. V posledných rokoch si získava obľubu aj cementová stierka. Tapety sú skôr pre odvážnejších...

Čítať viac

Overené zákazníkmi
Overené zákazníkmi
97 %
zákazníkov nás odporúča
Viac recenzií

„Ústretová komunikácia, odborné poradenstvo.“

16. 4. 2024

„Rýchle dodanie a komunikativnosť“

26. 3. 2024

„Odporučam vsetkym Radosť nakupovať“

13. 3. 2024

„veľmi rýchle dodanie, výrobky presne podľa popisu a kvalitné“

10. 3. 2024