Kozmetické zrkadlá do kúpeľne nie sú len pre ženy

Kozmetické zrkadlo do kúpeľne je užitočným pomocníkom na presnú hygienu a starostlivosť o pleť. Umožní vám lepšie vidieť a pracovať pri rôznych úkonoch, akými je napríklad líčenie, vytváranie účesu alebo holenie. V našom sortimente nájdete rôzne prevedenia kozmetických zrkadiel. Poradíme vám, aké vlastnosti môžu mať. Jednoducho si potom vyberiete to pravé pre vás.

kozmetické zrkadlo samostatne stojaceTypy kozmetických zrkadiel

Na výber máte kozmetické zrkadlá, ktoré sa medzi sebou líšia v umiestnení, respektíve inštalácii.

Stojanové zrkadlo na stol

Obvykle má svoje miesto na stole alebo umývadle. Máva pretáčací mechanizmus - to znamená, že si náklon pre odraz nastavíte tak, ako práve potrebujete.

Magnetické zrkadlo

Má samolepiaci magnetický držiak, ktorý môžete nalepiť na dlaždičky, vykurovací rebrík alebo hlavné veľké zrkadlo.

Kozmetické zrkadlo na stenu

nástenné kozmetické zrkadloJednoducho ho namontujete do steny v rovine tváre. O správnu polohu sa postará pohyblivá konštrukcia a o svetlo praktické LED podsvietenie.

Zväčšovacie kosmetické zrkadlo pre ešte presnejšiu prácu

Veľa kozmetických zrkadiel má jednu stranu so zobrazením 1:1 a druhú, ktorá ponúka zväčšenie 5krát, 7krát aj 10krát. Vyberte si mieru zväčšenia podľa svojich preferencií.

Materiál a dizajn

Pokiaľ chcete, aby vám kozmetické zrkadlo slúžilo dlhé roky, odporúčame to z nerezovej ocele. Je vhodné a odolné voči vode aj prípadným nárazom pri páde. Zrkadlo môže byť vyrobené z plastu aj skla. Vyberte si také, ktoré sa bude hodiť do interiéru danej miestnosti (spálne alebo kúpeľne), kde ho máte v pláne používať.

LED kozmetické zrkadloKozmetické zrkadlo s osvetlením

Kozmetické zrkadlo s LED integrovaným osvetlením vám pomôže vidieť lepšie a jasnejšie. LED svetlo je veľmi praktické a zároveň energeticky úsporné.

Cestovný aj sklápací variant

Kozmetické zrkadlo s osvetlením môže byť vašim pomocníkom aj na cestách. Také zrkadlo má rozmery do 25 cm. Je perfektne skladné, zároveň dosť veľké na všetky kozmetické procedúry. Môžete si zaobstarať aj menšie, ktoré pridáte do kozmetickej taštičky. Jeho výhodou je kompaktná veľkosť a zatváracia konštrukcia. Pomôže vám s úpravou make-upu či účesu kdekoľvek na cestách. Dokonca aj také malé cestovné kozmetické zrkadlo môže mať LED osvetlenie.

Moderné a užitočné vlastnosti

Dnešné múdre kozmetické zrkadlá toho vedia veľa! Ich napájanie môže byť sieťové alebo akumulátorové. U sieťového je nevýhodou nutnosť zásuvky v blízkosti, akumulátorové raz za čas nabijete a potom vám vydržia niekoľko týždňov skvele slúžiť.

LED zrkadlo s kozmetickým zrkadlomSenzor pohybu

Vďaka senzoru pohybu dokážu reagovať na priblíženie a automaticky sa pri vašom príchode rozsvietiť a pri odchode zase zhasnúť.

Simulácia denného svetla

Dokážu simulovať svojim svetlom to denné vonkajšie. Vy vďaka tomu vidíte pri líčení presne tie farby, ktoré uvidia ostatných, keď vyjdete von.

Uspôsobené zakrivenie

Uprostred aj na krajoch majú zrkadlá špeciálne prispôsobené zakrivenie, ktoré vám vracia dokonalý a nepokrivený odraz.
Kozmetické zrkadlo je šikovným a kompaktným pomocníkom, ktorý je po ruke na presnejšiu prácu. Základom každej kúpeľne by ale malo byť vhodne veľké nástenné zrkadlo, ktoré slúži na každodenné úkony. Malo by byť vhodne osvetlené tak, aby ste sa v ňom dobre videli a svetlo vám nerobilo tiene v tvári. Ideálnou voľbou je zrkadlo s osvetlením v jednom.


Ďalšie zaujímavé články

Osvetlenie kúpeľne
2. 1. 2018

Osvetlenie kúpeľne

Svetlo v kúpeľni býva opomínanou záležitosťou! Aby ste sa v kúpeľni cítili príjemne, máme tu pár zaujímavých tipov na osvetlenie kúpeľne. Správne...

Čítať viac

Ako vybrať umývadlo?
29. 7. 2018

Ako vybrať umývadlo?

Výber umyvadla určuje atmosféru kúpeľne – existujú umývadlá v tradičnom tvare, retro, rustikálne, moderné či ďalšie dizajnové kúsky. Umývadlá sa však nelíšia...

Čítať viac

Ako vybrať zrkadlo do kúpeľne
13. 10. 2023

Ako vybrať zrkadlo do kúpeľne

Zrkadlá hrajú dôležitú úlohu pri vnímaní nás samotných. Dobre umiestnené zrkadlo môže pracovať s prirodzeným osvetlením miestnosti a so svietidlami, dokáže...

Čítať viac

Overené zákazníkmi
Overené zákazníkmi
97 %
zákazníkov nás odporúča
Viac recenzií

„Ústretová komunikácia, odborné poradenstvo.“

16. 4. 2024

„Rýchle dodanie a komunikativnosť“

26. 3. 2024

„Odporučam vsetkym Radosť nakupovať“

13. 3. 2024

„veľmi rýchle dodanie, výrobky presne podľa popisu a kvalitné“

10. 3. 2024